sapanca spa otelleri

Sapanca Wellness ve Masaj Merkezleri – SPA Otelleri Tatil Fırsatları

Sağlık ve termal turizmin gözde merkezi olan Sapanca SPA otel seçenekleri, yerli ve yabancı turistleri ağırlıyor. Özellikle kış ve sonbahar aylarında tam doluluk oranlarına ulaşan Sapanca SPA otelleri, şehir hayatının stresinden kurtulmak isteyenlerin afta sonu kaçamakları için ideal bir lokasyon.

Yılın 12 ayı açık olan, güzellik merkezleri ve masaj salonları ile hem yenilenmek hem de dinlenmek isteyenleri ağırlayan SPA otelleri, wellness hizmetlerini her geçen yıl geliştiriyor, erken rezervasyon fırsatları ile ekonomik konaklamalar hazırlıyor.

Kendini yenilemek isteyenleri, soğuk aylarda dahi kaliteli tatil merkezi arayanları bekleyen Sapanca SPA otelleri; jakuziler, buhar odaları, sauna, dinlenme odaları, Uzak Doğu masajları, zayıflama programları ve terapi uygulamaları ile lüks bir SPA tatilinden beklenen imkanları sunuyor.

SPA Otel Fırsatları ve Sunulan İmkanlar

Sapanca’da bulunan otellerin çoğu SPA merkezine sahip olduğu için konuklarının memnuniyetini sağlama amacıyla sınırsız olanaklar sunarlar. Masaj uygulamalarından termal havuzlara, fitness çalışmalarından doktor kontrollerine kadar ayrıcalık yaşayacağınız hizmetler verirler.

 

Sapanca SPA otelleri imkanları:

 

Terapistler ve doktorlar eşliğinde zayıflama, sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanma, cilt ve vücut bakımları gibi kişiye özel hizmetler de sunan Sapanca SPA otelleri; bedensel ve ruhsal olarak kendinizi yenilemenizi sağlıyor. Tedavi uygulamalarıyla da eklem ve sinir sistemi rahatsızlıklarınızın giderilmesine yardımcı oluyor.

Tavsiye Edilen Sapanca SPA Otelleri

Kapsamlı sağlık merkezleri, göle yakın konumları ve merkezi lokasyonları nedeniyle tercih edilen Sapanca SPA otelleri, konuklarından tam puan almaktadır. Şehirden kaçmak ve dinlenmek için ideal olan ve önerilen oteller ise şunlardır:

 

Göl çevresinde ve göle uzak konumda yer alan bu 4 otel, lüks SPA imkanları açısından tatilciler tarafından önerilmektedir. Jakuzili süit odaları ve kişiye özel hizmetleri ile her konuğunu özel hissettiren spa otelleri sağlıklı bir tatilin adresi olmaktadırlar.

SPA Otel Fiyatları – 200 TL’den Başlayan Fiyatlar!

Sapanca SPA otelleri 130’u aşan oda sayıları, 400 kişilik restoranları, açık ve kapalı havuzları ile lüks otel kategorisinde yer almaktadır. Bu nedenle SPA otel fiyatları her bütçeye uygun değildir. Ancak dönemsel hazırlanan SPA konaklama paketleri ile 200 TL’den başlayan fiyatlarla tatil yapmak mümkündür.

NG Sapanca Wellness & Convention ve Richmond gibi otellerde ise gecelik fiyatlar kişi başı 250 – 500 TL arasında değişmektedir. Butik hizmet veren oteller daha ekonomik olsa da tam kapsamlı SPA hizmeti verilmeyebilir.

Eğer bütçeniz lüks SPA otel konaklamasını karşılayamıyorsa Sapanca SPA otel fırsatlarını kaçırmayın, kampanyaları yakından takip edin.

Yakın Bölge Otelleri Tatil Fırsatları

Tatil Bölgeleri

Sapanca hakkında detaylı bilgi için tıklayın »

Sen de Yorum Yaz

Sapanca'da konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Sapanca'da tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

Otel listesi yükleniyor, Lütfen bekleyiniz..