• Ahmet Veli Çalık
  Cevapla

  NG Sapanca Wellness & Convention ’ya yılın her dönemi gelin derim. Geçen yıl kışın bu sene de yaz ayında geldiğim otelden çok memnun kaldım. Yemekler harika ve odalar çok konforlu. Spor merkezinde de gün boyu vakit geçirme şansı var. Daha ne olsun.

 • Arzu Kaplanoğlu
  Cevapla

  Toplantı yapmak için gittiğimiz NG Sapanca Wellness & Convention ’da hafta sonunu da değerlendirmiş olduk. SPA merkezi kesinlikle görülmeye değer. Masajlar tatmin edici derecede iyi.

 • Tunç Sağlam
  Cevapla

  Yemyeşil ormanların içinde bir otel düşünün. NG Sapanca Wellness & Convention onlardan biri. Her sene birkaç defa iş temposundan kaçıp geldiğim otelde bu sene de kaliteli bir hizmet aldım. Herkese teşekkürler.

 • Cüneyt Efe Işık
  Cevapla

  Aileniz ile gönül rahatlığında gidebileceğiniz güral sapanca wellness park otel, ruhunuzu dinlendirebilecek ve eşsiz lezzetleri ile hayatınızda unutulmayacak bir zaman geçirmek istiyorsanız bence tam da doğru adres burası. Üstelik gitmeden önce araştırdım güral sapanca otel tavsiyeleri çok olumlu. Anladım ki gönlüm rahatladı. İlk fırsatta ailemi alıp tekrar götüreceğim bir gizemli yer…

 • Adam Güngör
  Cevapla

  Geçen sene iş için bir organizasyon ve toplantı gerçekleştirdiğimiz güral sapanca wellness park otel, gayet başarılıydı. Eşsiz doğası o kadar güzel ki iş arkadaşlarımla şehir hayatında bizi bekleyen iş yerimize dönmek istemedik :))
  Güral sapanca otel herkesin aklında hiç soru işareti olmadan gidebileceği bir yer ve mekan..

 • Sevil Şentürk
  Cevapla

  Sapancaya önceki sene bir gezi için gittiğimizde NG Sapanca Wellness & Convention Otel de yolumuzun üstüneydi ve uğramıştık. Oteli göremedim fakat şunu diyebilirim ki bahçesi muazzam… İçerisinde hamaklar, yürüyüş parkurları, yüzme havuzları, her taraf yemyeşil..

 • Selim keskin
  Cevapla

  NG Sapanca Wellness & Convention Otel Sapancanın en meşhur otellerinden biri… Kusursuz hizmeti, geniş imkanları ile yeşilliklerin içerisinde huzurlu bir tatil..

 • Irmak Çakır
  Cevapla

  Ablamla birlikte doğayla iç içe olabileceğimiz bir otel ararken NG Sapanca Wellness & Convention Otel karşımıza çıktı. Resimlere baktıkça o huzuru yaşar gibi olurken gittiğimizde doğanın verdiği huzuru tahmin bile edemiyorum. Mutlaka güral sapanca otele gideceğiz.

 • Funda Korkmaz
  Cevapla

  Harika değil mi sizce de 🙂 Ben ilk gittiğimde dönmek istememiştim güral sapanca otelden. Temiz havası, SPA merkezleri ve yüzme havuzlarıyla 4/4’lük bir hizmet sunuyor. İyi ki gittim diyebileceğiniz bir yer güral sapanca otel..

Sen de Yorum Yaz

Sapanca'da konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Sapanca'da tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

9 / 10

Değerlendirme Puanı

Değerlendirme puanları, otelde konaklayan siz müşterilerimiz tarafından belirlenmektedir.

Temizlik
10   
Rahatlık
9   
Konum
7   
Personel
9   
Hizmet
9   
Fiyatı
9   

Sapanca Otel Yorumları »

En Çok Tercih Edilen Sapanca Otelleri